Kłopoty Hazarda
Kłopoty Hazarda

Kłopoty Hazarda

Eden Hazard został niemal wyrzucony z Madrytu pod koniec ubiegłego sezonu. Po tym jak widziano go, jak bratał się z przeciwnikiem po porażce na Stamford Bridge w Lidze Mistrzów, ale wygląda na to, że media zwróciły swoją uwagę  w inną stronę, przynajmniej na razie.

W międzyczasie Hazard pojechał z Belgią na Euro, gdzie szło mu całkiem nieźle, dopóki nie doznał kolejnej kontuzji, a Belgia została wyeliminowana w ćwierćfinale przez ostatecznych zwycięzców – Włochy. Co zatem czeka byłego gwiazdora Chelsea w jego śnie o Madrycie, który zamienił się w koszmar? Prawdopodobnie więcej tego samego, choć według Diario AS , 30-latek został ponownie „zaoferowany” z powrotem do Chelsea.

-Nie wiadomo, na jakich warunkach ta rzekoma oferta została złożona, ale jasne jest, że Chelsea tak naprawdę nie potrzebuje skrzydłowego, a już na pewno nie wydadzą 60 mln euro na zepsutego zawodnika (sorry, Eden) – to „bardzo trudna” propozycja, nawet według raportu.

-To z pewnością smutne, że wszystkie fizyczne nadużycia, których doświadczył na boiskach Premier League w końcu go dopadły i zebrały swoje żniwo, ale biznes to biznes, a to byłby bardzo zły biznes.

-Wolałbym wydać 90 mln € na Comana w tym tempie, albo, wiesz, 150-175 mln € na Haalanda.

Źródło: Diario AS via Sport Witness

 

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW