Ross Barkley wróci do Evertonu?
Ross Barkley wróci do Evertonu?

Ross Barkley wróci do Evertonu?

Poprzedni sezon był dosyć ciężki dla Barkleya. Po rewelacyjnym początku sezonu Anglik doznał kontuzji po której nie zdołał już wrócić do formy z przełomu września i października. Po rewelacyjnym sezonie Jorginho i Kante Anglik nie ma raczej szans na przebicie się do pierwszego składu.

33-krotny reprezentant Anglii był już łączony z Newcastlle United, West hamem czy też Aston Villą w której spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu. Teraz jednak pojawił się temat powrotu do macierzystego klubu. Barkley był związany z Evertonem już od 2009 roku. Przez lata był ulubieńcem kibiców. Kibice na Goodison Park uważali go za ogromny talent i następnego Rooney’a. Teraz kiedy kariera Rossa zmierza w coraz gorszym kierunku wypożyczenie lub definitywny transfer do klubu który bardzo dobrze zna może być dobrym rozwiązaniem.

Cena na pewno nie będzie przeszkodą. The Blues oczekują około 20 milinów za Anglika co nie jest dużą kwotą. Problemem może być rola jaką ma pełnić Barkley. Obecnie role rozgrywającego w Evertonie pełni James Rodriguez. Kolumbijczyk dołączył do The Toffies po to żeby uratować karierę. Mimo dobrego początku sezonu James raczej zawiódł i nie wiadomo czy klub ponownie zdecyduje się pozyskać piłkarza który chce ,,ratować karierę”.

Źródło: 90 min

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW