West Ham obniżył wymagania względem Declana Rice’a
West Ham obniżył wymagania względem Declana Rice’a

West Ham obniżył wymagania względem Declana Rice’a

Nie od dzisiaj wiadomo, że reprezentant Anglii znajduje się na celowniku The Blues. Chelsea bardzo chce sprowadzić do siebie piłkarza, problemem są jednak warunki rywala zza miedzy.

W ostatnich dniach pojawiały się informacje, że sam piłkarz chętnie dołączy do klubu. Jeżeli oba londyńskie zespoły doszłyby do porozumienia, Rice błyskawicznie podpisałby kontrakt z Chelsea.

Jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w kwestii The Blues, Matt Law podaje, że Anglik odrzuci trzecią już propozycję nowego kontraktu. Pomocnik chce być również informowany o wszelkich ofertach składanych za niego. Ze względu na zaistniałą sytuację, West Ham musi rozważyć każdą ofertę opiewającą na 60 milionów funtów i więcej.

W minionym sezonie Rice wystąpił w 35 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Dodatkowo wraz z reprezentacją dotarł do finału Euro2020, gdzie lepsi okazali się Włosi. Portal Transfermarkt wycenia 22-latka na 70 milionów euro.

Źródło: Matt Law

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW