Były reprezentant Anglii kandydatem do zastąpienia Caballero
Były reprezentant Anglii kandydatem do zastąpienia Caballero

Były reprezentant Anglii kandydatem do zastąpienia Caballero

Od początku okienka transferowego Chelsea szuka zastępstwa  Caballero. Kontaktowali się już z Hennessey i Begoviciem ale podpisali oni kontrakt kolejno Z Burnley i Evertonem. Jednak  Chelsea jest blisko pozyskania innego bramkarza który miałby pełnić role nr.3 w zespole.

Marcus Bettinelli ostatni sezon spędził na poziomie Championship w zespole Middlesbrough F.C. i zachował 16 czystych kont w 41 meczach. Było to jednak wypożyczenie z klubu Fullham którego jest wychowankiem i dla którego rozegrał łącznie 129 meczów. Na poziomie Premier League rozegrał 7 meczów w których wpuścił aż 20 bramek. Bramkarz grał również w kadrze u21 reprezentacji Anglii.

28 latkowi skończył się kontrakt i jest do pozyskania za darmo co na pewno przyciągnęło uwagę działaczy Chelsea. Według wielu źródeł The Blues jest jedynym zespołem zainteresowanym usługami Bettinelliego. Nie ma on raczej szans na rywalizacje z Mendy’m i Kepą ale dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie uratować zespół jeśli zmusi do tego sytuacja. Jeżeli negocjacje z Anglikiem zakończą się fiaskiem Chelsea prawdopodobnie postawi na Cumminga jako trzeciego bramkarza.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW