GOAL: Chelsea coraz mocniej interesuje się Lewandowskim
GOAL: Chelsea coraz mocniej interesuje się Lewandowskim

GOAL: Chelsea coraz mocniej interesuje się Lewandowskim

Polski napastnik od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresować klubu z zachodniego Londynu. Wszyscy doskonale wiemy, że celem Chelsea na to okienko jest ściągnięcie napastnika klasy światowej.

Jak donosi GOAL, Chelsea poprosiła Bayern o informowanie ich na temat sytuacji Polaka. Choć Bawarczycy nie są skłonni sprzedawać swojego najlepszego piłkarza, wizja nowych wyzwań na Wyspać może skusić Lewandowskiego do przenosin. Napastnikowi pozostały dwa lata kontraktu na Allianz Arenie, a dodatkowo już wcześniej dwukrotnie próbowali ściągnąć 32-latka.

W ostatnim czasie, częściej w kwestii nowego napastnika mówiło się o Erlingu Haalandzie. Jednak BVB zażyczyła sobie ponad 150 milionów funtów, co skutecznie odpycha zainteresowane kluby. Chelsea była gotowa wyłożyć taką sumę pieniędzy oraz zaoferować w wymianie któregoś z zawodników. Transfer co prawda starszego, ale bardzo doświadczonego zawodnika za 100 milionów mniej wydaje się dla zarządu The Blues korzystniejszą opcją.

Na pozycję numer dziewięć Chelsea ma na swojej liście jeszcze dwa nazwiska. Pierwszym z nich jest były gracz Chelsea, Romelu Lukaku. Drugi zawodnik to piłkarz lokalnego rywala The Blues, czyli Harry Kane z Tottenhamu. Jeśli chodzi o Belga, ten dał słowo, że nie opuści Interu tego lata. Natomiast w kwestii Kane’a, ten dał do zrozumienia, że chce odejść z klubu, jednak rywalizacja pomiędzy Chelsea, a Spurs z pewnością utrudni rozmowy transferowe.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW