Real Madryt zaoferuje Chelsea Edena Hazarda
Real Madryt zaoferuje Chelsea Edena Hazarda

Real Madryt zaoferuje Chelsea Edena Hazarda

Jak informuje hiszpański AS, Real Madryt gotowy jest zaoferować Chelsea swojego piłkarza. Mowa tutaj o belgijskim skrzydłowym, Edenie Hazardzie.

Raport z Hiszpanii donosi, że działacze klubu ze stolicy skłonni są pozwolić odejść swojemu zawodnikowi. Obecnie Real przygotowuje się, by zaoferować Belga innym klubom. Ma to na celu znalezienie dodatkowych funduszy podczas tego okienka, najpewniej na przyszłe transfery.

Mówi się, że pierwszym klubem na liście, do którego Hazard miałby przejść jest Chelsea. 30-latek spędził na Stamford Bridge siedem wspaniałych lat, zdobywając 110 bramek w 352 występach w koszulce The Blues. Udało mu się zdobyć dwukrotnie Premier League oraz dwie Ligi Europy, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi.

Od czasu wyjazdy Edena do Hiszpanii, Belg nie może odnaleźć swojej formy sprzed lat. Głównym czynnikiem są kontuzje, które cały czas nękają skrzydłowego. Cena, jaką Real Madryt zażyczy sobie za Hazarda waha się w granicach 50 milionów funtów. Eden w trakcie minionego sezonu strzelił jedynie 5 bramek w 21 meczach.

Źródło: AS

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW