Chelsea odrzuca oferty wypożyczenia Armando Broji!
Chelsea odrzuca oferty wypożyczenia Armando Broji!

Chelsea odrzuca oferty wypożyczenia Armando Broji!

Tegoroczny triumfator Ligi Mistrzów bardzo mocno próbuje pozyskać nowego napastnika, jednak nie jest to łatwy orzech do zgryzienia.

Odszedł z klubu już Olivier Giroud i na „wylocie” jest Tammy Abraham. Chelsea na pozycji napastnika może skorzystać z Timo Wernera, Kaia Havertza i młodego Armando Broji, który wraca z wypożyczenia.

O Albańczyka pytało już kilka klubów, które były chętne go wypożyczyć, ale Chelsea nie ma w tej chwili zamiaru pozbywać się – być może – ważnego ogniwa na pozycji snajpera w nadchodzącym sezonie. Wychowanek przedłużył kontrakt, są głosy, że świetnie prezentuje się na treningach i może być włączony do pierwszego zespołu sezonu 2021/2022. W poprzednim sezonie zagrał w barwach Vitesse Arnhem w 34 spotkaniach zdobywając 11 bramek.

W najbliższych tygodniach będziemy wiedzieć jak obsadzona zostanie pozycja napastnika i czy Broja dostanie realną szansę zaprezentowania się w barwach Chelsea. Przyjście gwiazdy takiej jak Haaland, Lukaku czy Lewandowski również nie przekreślają szans wychowanka na pozostanie w Chelsea na kolejny sezon, ale wtedy odgrywałby raczej marginalną rolę.

Źródło: Kristian Sturt

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW