Dwóch obrońców na wylocie z Chelsea!
Dwóch obrońców na wylocie z Chelsea!

Dwóch obrońców na wylocie z Chelsea!

Dzisiejszy podcast Fabrizio Romano przyniósł nam wiele pozytywnych, jak i trochę negatywnych wiadomości. Włoski dziennikarz podał informacje na temat zakupu oraz sprzedaży niektórych zawodników.

Jak wiemy, Tuchel od momentu przyjścia zmienił ustawienie drużyny na formację z trzema środkowymi obrońcami. Antonio Rudiger oraz Andreas Christensen nie podpisali jeszcze nowych umów, a Kurt Zouma najprawdopodobniej odejdzie z klubu. Włoski dziennikarz przekazał nam dzisiaj konkretne informacje na temat bloku defensywnego Chelsea.

– Thomas Tuchel pozwoli odejść Andreasowi Christensenowi z Chelsea, jeśli do klubu wpłynie dogodna oferta. Kurt Zouma może również naciskać na odejście z klubu.

Kilka miesięcy temu pojawiały się informacje na temat zainteresowania Milanu usługami Duńczyka, jednak sprawa ucichła. Jeśli chodzi o Francuza, to interesuje się nim kilka klubów m. in. Roma, Everton oraz Tottenham. Romano poinformował również, że The Blues rozpoczęli oficjalne rozmowy z Sevillą w sprawie transferu Julesa Kounde.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW