Fabrizio Romano: Wszyscy w Chelsea kochają Rice’a
Fabrizio Romano: Wszyscy w Chelsea kochają Rice’a

Fabrizio Romano: Wszyscy w Chelsea kochają Rice’a

Saga transferowa związana z angielskim pomocnikiem trwa już naprawdę długo. W dzisiejszym podcaście Fabrizio Romano przedstawił obecny stan rzeczy, jaki panuje w klubie.

Declan był już kiedyś zawodnikiem Chelsea. Występował w młodzieżowych zespołach The Blues, jednak nie pokazał swojego prawdziwego potencjału i odszedł z klubu. Teraz, od kiedy uważany jest za jednego z najlepszych pomocników w lidze, zarząd Londyńczyków znów zwrócił na niego uwagę.

O tym, jakie nastawienie panuje u włodarzy Chelsea względem transferu pomocnika opowiedział włoski dziennikarz w dzisiejszym podcaście.

– Declan Rice jest topową opcją dla Chelsea. Oni kochają tego zawodnika, kocha go również Thomas Tuchel. Zarząd uważa, że będzie on idealny. Problemem będzie kwota wykupu, to największa trudność tego lata.

West Ham za swojego piłkarza żąda kwoty w wysokości 80 milionów funtów. Lokalni rywale Chelsea są zainteresowani kilkoma piłkarzami The Blues, wobec czego istnieje szansa na wymianę zawodników plus ewentualną dopłatę.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW