Zappacosta: Nie mogę doczekać się meczu
Zappacosta: Nie mogę doczekać się meczu

Zappacosta: Nie mogę doczekać się meczu

Dziś Chelsea zagra pierwszy oficjalny sparing w ramach okresu przygotowawczego, który będzie ogólnodostępny do obejrzenia. Dzisiejszym rywalem The Blues będzie drużyna Bournemouth.

Okres przedsezonu to szansa, dla zawodników, którzy wcześniej byli wypożyczeni. Jednym z nich jest Davide Zappacosta, który chce zaimponować Thomasowi Tuchelowi i wywalczyć sobie miejsce w szerokiej kadrze na nadchodzący sezon.

– Na początku sezonu w Genui zaraziłem się wirusem COVID-19, a potem byłem kontuzjowany, więc zacząłem grać dopiero w grudniu. Dla mnie była to dobra kampania, strzeliłem cztery gole i pomimo walki o utrzymanie [7 punktów w grudniu przy. redaktora], udało nam się skończyć w środku tabeli. Był to trudny, ale dobry sezon.

– Trochę mnie we Włoszech nie było, więc taki powrót dobrze mi zrobił. Lubię pracować ze starymi kolegami z boiska i trenerami, których znałem już wcześniej. Cały sztab szkoleniowy był dobry i miło było z nimi współpracować. Ten przedsezon jest ciężki, ale warto iść do przodu, aby dobrze wejść w ligę.

– W poprzednim sezonie również we Włoszech stadiony były puste. W Anglii kibice mogą już wrócić na trybuny, co jest świetną wiadomością. Nie możemy się doczekać, by znów ich zobaczyć.

– Wiemy, że wielu graczy było na wypożyczeniach, a tam poznali różne taktyki i systemy gry, więc teraz w Cobham czasem ciężko nam się zgrać, jednak robimy wszystko co w naszej mocy, by wyglądało to jak najlepiej.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW