Pulisic: Stać nas w tym sezonie na dublet
Pulisic: Stać nas w tym sezonie na dublet

Pulisic: Stać nas w tym sezonie na dublet

Zdaniem Christiana Pulisicia, wygranie tegorocznej edycji Champions League pozwoliło Chelsea wejść na wyższy poziom zarówno pod względem sportowym jak i mentalnym.

Debiutancki sezon Thomasa Tuchela bez wątpienia zadowolił wszystkich fanów The Blues, jednak nikt nie zamierza spoczywać na laurach. Niemiecki szkoleniowiec ciężko pracuje aby złożyć drużynę będącą w stanie walczyć o tytuł Mistrza Anglii.

Pierwszy Amerykański triumfator Champions League w historii – Christian Pulisic jest przekonany, że podbudowana sukcesami drużyna będzie w stanie podtrzymać dobrą formę i sięgnie w tym sezonie po dublet.

– To co osiągnęliśmy dociera do nas i daje potężną dawkę pewności siebie.

– Droga do wygrania Ligi Mistrzów nie była prosta. Pokazała nam jednak, że stać nas na rywalizację z największymi zespołami w Europie, więc nie ma powodu dla którego mielibyśmy czuć cokolwiek innego.

– Manchester City znajduje się w ścisłej czołówce na świecie, więc pokonanie ich aż trzykrotnie dodało mnóstwo otuchy. Mamy bardzo mocny skład, więc nie boje się wypowiadać takich słów.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW