Chelsea zmuszona obniżyć cenę Abrahama
Chelsea zmuszona obniżyć cenę Abrahama

Chelsea zmuszona obniżyć cenę Abrahama

Na początku letniego okienka transferowego zarząd Chelsea wyznaczył cenę jaką oczekuje za Tammy’ego Abrahama – 40 milionów funtów.

Zainteresowanie usługami angielskiego napastnika wyraziły cztery kluby – West Ham, Aston Villa, Leicester City oraz Arsenal. Według najnowszych doniesień najbliżej zdają się być ci ostatni, jednak problemem może okazać się cena. Arsenal wykonał w tym okienku już jeden kosztowny transfer (58 milionów euro za Bena White’a) i żeby pozwolić sobie na kolejne wzmocnienie będą musieli się najpierw kogoś pozbyć.

Chelsea wychodzi jednak na przeciw swoim stołecznym rywalom i w celu zwiększenia szans na pomyślną transakcję, są skłonni obniżyć trochę cenę za Abrahama, do 35 milionów funtów. Zarząd The Blues zdaje się być zdeterminowany, żeby sprzedać 23-latka i jeżeli ta kwota będzie ciągle przekraczała możliwości Arsenalu, to możemy się spodziewać kolejnej obniżki.

Źródło: The Sun

O autorze

Avatar

Wielki fan Chelsea oraz talentu Kaia Havertza. W wolnych chwilach lubię pograć w FIFE lub obejrzeć mecz polskiej ekstraklasy.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW