OFICJALNIE: Conor Gallagher wypożyczony do Crystal Palace!
OFICJALNIE: Conor Gallagher wypożyczony do Crystal Palace!

OFICJALNIE: Conor Gallagher wypożyczony do Crystal Palace!

Oficjalna strona Chelsea potwierdziła kolejne wypożyczenie z klubu. Tym razem Conor Gallagher na jeden sezon przeniesie się do lokalnego rywala The Blues, czyli Crystal Palace.

Na początku okresu przygotowawczego mogło się wydawać, że pomocnik zostanie w klubie i będzie chciał udowodnić swoją wartość. Sprawy jednak obrały inny tor i Anglik przyszły sezon spędzi na wypożyczeniu. Być może jest to spowodowane szeroką kadrą, jaką dysponuje Thomas Tuchel.

Poprzednie rozgrywki Conor spędził również na wypożyczeniu, w West Bromwich Albion. W samej Premier League, młody Anglik rozegrał aż 30 spotkań, w których prezentował dobry i stabilny poziom. We wszystkich rozgrywkach, 21-latek strzelił 2 bramki oraz zanotował 2 asysty.

Kilka tygodni temu do Crystal Palace dołączył na zasadzie transferu Marc Guehi, czyli kolejny wychowanek Chelsea. Obaj panowie będą więc mieli ponowną szansę gry w jednym zespole.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW