Zouma zablokuje transfer Kounde?
Zouma zablokuje transfer Kounde?

Zouma zablokuje transfer Kounde?

Transakcja pozyskania Julesa Kounde przez Chelsea komplikuje się po tym, jak okazało się, że Kurt Zouma nie chce dołączyć do Sevilli w ramach transakcji wartej 50 milionów funtów.

Marina Granovskaia i dyrektor piłkarski Sevilli Monchi przeprowadzą dziś kolejne rozmowy w celu sfinalizowania transakcji za Kounde. Sam Zouma poważnie zastanawia się nad tym, czy nie zostanie potraktowany jako zwykła karta przetargowa. Obrońca Chelsea chce zostać w Premier League, a najlepiej w Londynie.

Sportsmail ujawnił w czwartek, że West Ham jest zainteresowany Zoumą i prowadzi rozmowy na temat transferu za 20 milionów funtów. W chwili obecnej priorytetem Zoumy jest dołączenie do Młotów przed kolejnym sezonem. The Blues chcą wykorzystać Zoumę w transakcji sprowadzenia Kounde na Stamford Bridge, ale jego postawa stanowi teraz poważny problem. Pozostaje czekać, aż Zouma da się namówić do zmiany zdania.

Sevilla wycenia Kounde na około 50 mln funtów, a spodziewane włączenie Zoumy do transakcji odciążyłoby finansowo Chelsea.
Chelsea wycenia Zoumę na około 25 mln funtów – ale dopiero okaże się, czy West Ham będzie skłonny pójść tak wysoko.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

W redakcji mówią na mnie Chomik.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW