Ball: Everton nie przyjmie Barkleya z otwartymi ramionami
Ball: Everton nie przyjmie Barkleya z otwartymi ramionami

Ball: Everton nie przyjmie Barkleya z otwartymi ramionami

Były angielski obrońca o bardzo wdzięcznym nazwisku – Michael Ball – wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Rossa Barkleya do Evertonu, którego sam był zawodnikiem przez wiele lat. Anglik jest zdania, że od momentu odejścia z Evertonu Barkley nie rozwinął się jako zawodnik i nie bez powodu Aston Villa nie chciała go zatrzymać.

Przypomnijmy, że pomocnik zmienił Liverpool na Londyn trzy i pół roku temu, notując się w barwach Chelsea jedynie 86 razy.

Ostatnimi czasy głośno było na temat powrotu na Goodison Park, Barkley łączony był też z West Hamem oraz Newcastle. Zawodnik występujący z numerem ósmym może mieć ogromny problem z powrotem do Evertonu, gdyż w klubie pamiętają temat jego przenosin do Chelsea. Piłkarz wymusił transfer, kibice z Liverpoolu z pewnością nie chcą widzieć go w barwach swego ukochanego zespołu.

– Sposób jego odejścia był żenujący. Wszyscy byli zszokowani

– Ross był na wypożyczeniu w Aston Villi i nie była to udana przygoda. Nie chcieli go pozostawić w drużynie, musiał być tego jakiś powód. Cały czas można się zastanawiać co zatrzymało jego rozwój po odejściu z Evertonu, na to pewnie sam zawodnik nie ma odpowiedzi.

źródło: Football Fan Cast

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW