Vivell: Chelsea powinna pozyskać Haalanda za wszelką cenę
Vivell: Chelsea powinna pozyskać Haalanda za wszelką cenę

Vivell: Chelsea powinna pozyskać Haalanda za wszelką cenę

Christopher Vivell, Dyrektor techniczny RB Lipsk, uważa, że Chelsea powinna za wszelką cenę podpisać kontrakt z Erlingiem Haalandem tego lata.

Napastnik Borussii Dortmund jest głównym celem kilku czołowych europejskich klubów, jednak większość zespołów woli poczekać do przyszłego lata, kiedy to 21-latek będzie miał w kontrakcie aktywną klauzulę wykupu. Zdaniem Christophera, Chelsea już w tym okienku transferowym powinna się zabezpieczyć i wydać nawet 150 milionów funtów na pozyskanie norweskiego napastnika.

-Kiedy patrzę na obecny rynek i myślę na kogo wydałbym tyle pieniędzy to do głowy przychodzą mi tylko dwa nazwiska, a Halaand jest jednym z nich – powiedział Vivell w wywiadzie dla SportBILD.

-Jeśli masz szansę go pozyskać to mimo wydania gigantycznych pieniędzy nie popełniasz błędu, ponieważ jest bardzo młodym zawodnikiem. Co więcej, podpisując z nim kontrakt na pięć lat gwarantujesz sobie pewną jakość którą Erling wnosi do zespołu. Uważam, że jeśli będzie unikać kontuzji to może zdominować najbliższe dziesięć lub dwanaście lat jak Cristiano Ronaldo.

Źródło:SportBild

 

O autorze

Avatar

Miłośnik sportu, mody, muzyki oraz filmu. Aktualnie student :)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW