Winterburn: Tammy pasowałby do Arsenalu
Winterburn: Tammy pasowałby do Arsenalu

Winterburn: Tammy pasowałby do Arsenalu


Coraz częściej słyszymy o możliwym transferze Abrahama do Arsenalu. Były angielski zawodnik Nigel Winterburn, który przez 13 lat występował w koszulce Kanonierów odniósł się do potencjalnych przenosin zawodnika.

Według emerytowanego obrońcy taki transfer jest strzałem w dziesiątkę. Tammy nie musi zmieniać miasta, a także idealnie wpasowuje się w politykę Arsenalu, gdzie zawsze stawiano na rozwój utalentowanych młodych zawodników. Dodatkowo też Anglik nie przekonał do siebie Thomasa Tuchela (nie dziwne), więc po otrzymaniu konkretnej oczekiwanej kwoty – 40 milionów funtów – menedżer Chelsea nie będzie stał zawodnikowi na drodze.

– Arsenal to doskonałe miejsce dla niego. Może się jeszcze rozwinąć, grać wśród młodych zawodników oraz dopasować się do nowych nabytków w druzynie. Ludzie będą pytać o stabilność jego formy, ale młodym zawodnikom musisz dać czas na boisku.

– Jak połączyć Abrahama z Aubameyangiem? Gabończyk musiałby grać bliżej lewej strony. Wtedy jednak trzeba zadecydować co zrobić z Saką i Pepe.

– Jeżeli Anglik przeszedłby do Arsenalu miałby więcej mozliwości. Jest nadal bardzo młody. Myślę, że w zarządzie się nad nim zastanawiają, ale nie chcą też rezygnować z Lacazette’a.

źródło: Daily Mail

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW