Chelsea chce wysłać Rubena Loftus-Cheeka na wypożyczenie
Chelsea chce wysłać Rubena Loftus-Cheeka na wypożyczenie

Chelsea chce wysłać Rubena Loftus-Cheeka na wypożyczenie

Jak co sezon przed startem nowych rozgrywek część graczy odchodzi z klubu czy to na wypożyczenie, czy definitywnie. Tym razem na kolejny sezon wypożyczony ma zostać Ruben Loftus-Cheek.

Pomocnik z pewnością jest jedną z największych perełek naszej akademii. Niestety, droga do wspaniałej kariery została pokrzyżowana przez ciężkie kontuzje. Zamiast być czołowym pomocnikiem topowego klubu Premier League, Loftus musi szukać swoich szans na wypożyczeniach, by ratować swoją karierę.

Na kolejne Anglik może mieć szansę już niebawem. Sam klub chce zadbać, by 25-latek wrócił na dobre tory i ratował swoją karierę. Wobec tego działacze The Blues chcą wysłać Loftus-Cheeka na kolejne wypożyczenie. Bardzo dużo klubów wykazuje zainteresowanie pomocnikiem, więc jakiś ruch może nastąpić niebawem.

Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem wypożyczenia mają być Niemcy, jednak piłkarzowi przygląda się również kilka klubów z Anglii, w tym Southampton. Miniony sezon Ruben spędził w Fulham. W 33 meczach strzelił tylko jedną bramkę.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW