Czym Southampton przekonał Livramento?
Czym Southampton przekonał Livramento?

Czym Southampton przekonał Livramento?

Już od dawna było wiadome, że Livramento opuści klub latem. O bocznego obrońcę Chelsea zaciekle rywalizowało Brighton i Southampton, jednak to święci wygrali rywalizację a Anglik jeszcze w tym tygodniu podpisze kontrakt z drużyną Hasenhuttla.

Kilka tygodni temu do zespołu świętych dołączył kolega z zespołu Valentino- Dynel Simeu. Były kapitan The Blues u-23 został poinformowany o tym, że będzie odgrywać ważną rolę w następnym sezonie. W Chelsea nie miałby za dużych szans na grę więc postanowił opuścić klub. Podobną myślą kierował się Livramento, w Chelsea musiałby rywalizować z Jamesem i Azpilicuetą. Southampton w odróżnieniu do Brighton obiecał 18 latkowi szybki awans do pierwszego składu.

Livramento ma zacząć sezon w drużynie u-23 jednak przebicie się do 1 zespołu nie powinno być problemem ponieważ Anglik wykazuje ogromny potencjał. W poprzednim sezonie otrzymał nagrodą zawodnika roku akademii. W przeszłości tą nagrodę otrzymywali tacy zawodnicy jak Billy Gilmour czy Mason Mount. Livramento podpisze kontrakt z Southamptonem jeszcze w tym tygodniu. Kwota transferu ma wynieść 5 milionów.

Źródło: Hampshire live

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW