OFICJALNIE: Tino Livramento piłkarzem Southampton!
OFICJALNIE: Tino Livramento piłkarzem Southampton!

OFICJALNIE: Tino Livramento piłkarzem Southampton!

Oficjalna strona Chelsea poinformowała, że młody zawodnik przeniósł się do zespołu Świętych na zasadzie transferu definitywnego. 

Urodzony w Croydon nastolatek dołączył do akademii w wieku 9 lat i z biegiem czasu zaaklimatyzował się na pozycji prawego obrońcy. W ostatnim czasie występował głównie na pozycji prawego skrzydłowego. Po debiucie w młodzieżowym zespole, a następnie drużynie U19, Livramento odegrał kluczową rolę w zwycięstwie FA Youth Cup w sezonie 2019/20.

18-latek występował w ostatnim czasie w Premier League 2. W meczach seniorskiej drużyny zasiadał na ławce w spotkaniach z Manchesterem City oraz Arsenalem pod koniec kampanii. Tino uzyskał również nagrodę Gracza Roku Akademii Chelsea.

Działacze The Blues zapewnili sobie klauzulę odkupu w wysokości około 25 milionów funtów. Z biegiem czasu może być to bardzo mądre posunięcie. Dziękujemy Tino i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW