Tammy Abraham: Jestem pewny, że będziemy gotowi na sezon
Tammy Abraham: Jestem pewny, że będziemy gotowi na sezon

Tammy Abraham: Jestem pewny, że będziemy gotowi na sezon

W sezonie 2019/20 Tammy Abraham zapewnił zwycięstwo w ostatnich minutach meczu, pokonując Bernda Leno. Historia zatoczyła koło i w niedzielnym sparingu Anglik wykorzystał błąd Bellerina wyprowadził The Blues na prowadzenie.

O treningach, przygotowaniach do sezonu oraz meczach na Emirates napastnik opowiedział w pomeczowym wywiadzie.

– Przez cały pre-season pracowaliśmy nad pressingiem i przy drugiej bramce widać było, że nam się to opłaciło. Uwielbiam tu przyjeżdżać, nawet jeśli to mecz towarzyski. Od zawsze lubiłem strzelać bramki i na szczęście dla mnie, znów była to zwycięska bramka.

W meczu z Kanonierami Tammy rozegrał 45 minut drugiej połowy, a pięć dni wcześniej w sparingu z Bournemouth Anglik spędził na murawie 60 minut. Przyznał, że nabieranie prędkości zbiera swoje żniwa. Ale jako jeden z pierwszych piłkarzy powracających po przerwie zbliża się do wymaganego poziomu przed kolejnym sezonem.

– Jestem totalnie zmęczony. Zdruzgotany. Chłopcy ciężko pracowali na treningach. To wszystko jest dla najlepszych, ponieważ każdy z nas jest gotowy na sezon. Nie będziemy się spieszyć, mamy jeszcze kilka sesji przed sobą i wciąż mamy piłkarzy, którzy wracają. Wszyscy się łączą i jestem pewien, że dojdziemy do celu. Zanim się zorientujesz, znów jesteś z powrotem. Nadal musimy ciężko pracować i jestem pewien, że będziemy gotowi.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW