Co wiemy o sytuacji Abrahama?
Co wiemy o sytuacji Abrahama?

Co wiemy o sytuacji Abrahama?

Przyszłość Tammy’ego Abrahama w Chelsea jest bardzo niejasna. 

Odkąd drużynę przejął Thomas Tuchel, Anglik został zepchnięty na boczny tor, ponieważ nowy szkoleniowiec postawił sobie za cel odbudować swego rodaka, Timo Wernera. Co prawda ta sztuka niezbyt się mu udała, a teraz zarząd Chelsea szuka dla niego alternatywy.

W prasie głośno jest o transferze kogoś z dwójki Haaland – Lukaku. Na okresie przedsezonowym świetnie sprawuje się Armando Broja, który niedawno przedłużył umowę.

Wszystko to sprawia, że Tammy jest dopiero którąś opcją w ataku, po którą i tak menadżer rzadko sięga. Zainteresowanie Anglikiem wyraża kilka klubów, a najwięcej mówi się o West Hamie, Arsenalu i Aston Villi.

Sama Chelsea ma do niego trochę inne plany – dla klubu nie jest kluczowym go sprzedać. Zarząd mógłby nawet przedłużyć jego obecny kontrakt, ale tylko w wypadku, gdy znajdzie się chętny na wypożyczenie Abrahama.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW