Frank Leboeuf: Nie mogę znaleźć miejsca dla Kounde w zespole Chelsea
Frank Leboeuf: Nie mogę znaleźć miejsca dla Kounde w zespole Chelsea

Frank Leboeuf: Nie mogę znaleźć miejsca dla Kounde w zespole Chelsea

Były piłkarz Chelsea ma wątpliwości, czy Jules Kounde zapewni sobie miejsce w wyjściowym składzie, zajmując miejsce Rudigera lub kogoś innego.

Na łamach ESPN, Leboeuf rozważał za kogo Francuz wskoczyłby do składu The Blues. Londyńczycy określili Kounde jako cel numer jeden na pozycję obrońcy. Transfer 22-latka będzie oznaczał, że któryś z obecnych obrońców będzie musiał usiąść na ławce. Dodatkowo jeden z defensorów będzie zmuszony opuścić klub.

– Mają wielu piłkarzy: Christensen, Zouma, James, Azpilicueta, Emerson, Chilwell i teraz może Kounde. Christensen miał fantastyczne Euro. Thiago jest kapitanem tego zespołu. Masz Cesara, który wykonuje swoje zadania. Nie ma nikogo, kto zasługuje na siedzenie na ławce w tym składzie.

– Zeszły sezon mieli fantastyczny. Myślisz, że to normalne posadzić tak nagle Silvę lub Christensena na ławce? Bo ja nie. Chcesz posadzić Rudigera na ławce? Niemożliwe. On miał fantastyczny sezon. Nigdy nie myśleliśmy, że osiągnie taki poziom.

Źródło: ESPN

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW