Komplikacje z transferem Kounde
Komplikacje z transferem Kounde

Komplikacje z transferem Kounde

Transfer Julesa Kounde do Chelsea wydawał się być kwestią czasu, poprzez niesamowite postępy w transakcji, po zaledwie kilku dniach.

Jak się okazuje wszystko utrudnia Kurt Zouma. Sevilla nie jest nim zainteresowana, a to właśnie on miał być częścią oferty za Kounde. Chelsea chciała dołączyć swojego zawodnika + gotówkę, jednak klub z Andaluzji woli same pieniądze. Natomiast sam Zouma nie jest zainteresowany transferem do Hiszpanii.

Wcześniej Chelsea oferowała Emersona, ale Sevilla dała jasno do zrozumienia, że nie chce tego zawodnika. Jak informuje Nizaar Kinsella, The Blues oferowali również Kennedy’ego. Brazylijczyk zna ligę, a w zeszłym sezonie był jasnym punktem ofensywy Granady.

Mimo oferowanych zawodników Sevilla pozostaje nieugięta – zależy jej tylko na gotówce. W takim wypadku, zanim Kounde trafi do Chelsea, Londyńczycy najpierw muszą pozbyć się Kurta Zoumy. Kwota z transferu naszego stopera zostanie przeznaczona na transakcje z Sevillą.

Źródło: Nizaar Kinsella

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW