Ralph Hasenhüttl: Jestem bardzo zadowolony, że Tino do nas dołączył
Ralph Hasenhüttl: Jestem bardzo zadowolony, że Tino do nas dołączył

Ralph Hasenhüttl: Jestem bardzo zadowolony, że Tino do nas dołączył

Wczorajszego popołudnia oficjalna strona Chelsea poinformowała o kolejnym transferze z klubu. Tym razem do Southampton dołączył Tino Livramento.

O transferze oraz samym zawodniku wypowiedział się obecny szkoleniowiec Świętych, Ralph Hasenhüttl.

– Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się podpisać kontrakt z Tino. Jest jednym z najlepszych młodych piłkarzy na tej pozycji w kraju. Było wiele klubów chcących ściągnąć go do siebie, ale ostatecznie wybrał nas.

– Wydaje mi się, że podjął dobrą decyzję, a to będzie świetne miejsce do jego dalszego rozwoju i osiągnięcia jego maksymalnego potencjału. Jego profil zgadza się z tym, którego potrzebujemy i myślę, że bardzo dobrze zaadaptuje się do naszych metod. Przebywanie w pierwszym zespole Chelsea w tak młodym wieku mówi o jego umiejętnościach.

Chelsea zarobiła na transferze kilka milionów funtów. The Blues zapewnili sobie klauzulę odkupu wynoszącą 25 milionów funtów, gdyby chcieli z powrotem ściągnąć piłkarza na Stamford Bridge.

Źródło: Carefree

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW