Guardian: Kurt Zouma odrzucił transfer do West Hamu
Guardian: Kurt Zouma odrzucił transfer do West Hamu

Guardian: Kurt Zouma odrzucił transfer do West Hamu

Jak podaje The Guardian, francuski obrońca zdecydował, że nie zamierza dołączać do rywali Chelsea podczas tego okienka transferowego. 

The Blues rozważali dołączenie Zoumy do oferty za innego francuskiego obrońcę, czyli Julesa Kounde. Ostatecznie klub nie złożył takiej oferty Sevilli, bowiem piłkarz nie chce opuszczać Londynu. West Ham gotowy jest sprowadzić 26-latka i prowadzi rozmowy z lokalnym rywalem w sprawie transferu.

W związku z tym, że Kurt nie chce opuszczać Londynu, istniało poczucie, że podczas tego okienka będzie on wolał przenieść się do Młotów, niż do Sevilli. Tymczasem obie strony są sfrustrowane po tym, jak Zouma zaznaczył, że nie jest zainteresowany opuszczeniem Chelsea.

Przez niechęć Francuza do odejścia z klubu, negocjacje z hiszpańskim zespołem w sprawie Kounde stanęły w miejscu. The Blues chcą bowiem zrobić miejsce dla nowego obrońcy. West Ham określił 26-latka jako swój główny cel, jednak teraz prawdopodobnie zwrócą się ku innym opcjom.

Źródło: The Guardian, Inside Futbol

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW