Tuttosport: Chelsea powinna wykorzystać Wernera w transferze Lukaku
Tuttosport: Chelsea powinna wykorzystać Wernera w transferze Lukaku

Tuttosport: Chelsea powinna wykorzystać Wernera w transferze Lukaku

Potencjalny transfer Romelu Lukaku to obecnie jeden z głównych tematów włoskiego futbolu. Niektórzy uważają, że ze względu na kondycję finansową Interu, byłoby to dobre posunięcie.

Inni fani natomiast uważają, że taki ruch doprowadziłby do upadku aktualnego mistrza Włoch. Jeżeli chodzi o kwotę transferu, to istnieje przekonanie, że jeśli The Blues zaoferują 120-130 milionów euro, to Inter zgodzi się na sprzedaż napastnika. Ostateczna decyzja jednak pozostanie w rękach Belga.

Tuttosport sugeruje, że zwycięzcy Ligi Mistrzów mogliby w tej transakcji wykorzystać Timo Wernera. Niemiec wyceniany jest według nich na około 40 milionów euro. Obecnie nie ma żadnych informacji, czy Włosi zgodziliby się na taką opcję.

Niemiecki napastnik przeniósł się na Stamford Bridge ubiegłego roku. Jego pierwszy sezon nie był na pewno tym wymarzonym. Pomimo ogromnej krytyki, Timo zdołał strzelić 12 bramek oraz zaliczyć 15 asyst w minionej kampanii.

Źródło: Tuttosport, Sport Witness

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW