Tuttosport: Na drodze transferu Ziyecha stoją dwie przeszkody
Tuttosport: Na drodze transferu Ziyecha stoją dwie przeszkody

Tuttosport: Na drodze transferu Ziyecha stoją dwie przeszkody

Marokańczyk jest jednym z głównych celów włoskiego klubu na trwające okienko transferowe. Jednak na drodze transferu stoją dwie poważne przeszkody.

W ostatnim czasie Calciomercato informowało nas o tym, że Ziyech jest głównym celem Maldiniego i Massary. W transferze pomóc mają świetne relacje, jakie mają z zarządem Chelsea. Marokańczyk nie jest kluczowym graczem w układance Tuchela, więc jego odejście jest bardzo możliwe.

Milan interesuje wypożyczenie na najbliższy sezon z opcją wykupu za rok za około 25 milionów euro. Marokańczyka na San Siro chętnie widziałby były gracz The Blues, Olivier Giroud.

Dzisiejsze wydanie Tuttosport potwierdza, że Milan poważnie interesuje się rozgrywającym, biorąc pod uwagę jego jakość oraz wszechstronność. Ziyech może występować zarówno na skrzydle, jak i na pozycji rozgrywającego. Na drodze transferu stoją jednak dwie przeszkody.

Pierwszą z nich jest fakt, że Chelsea w razie ewentualnego odejścia zawodnika, chce go od razu spieniężyć, więc potencjalne wypożyczenie nie wchodzi w grę. Drugą z nich jest tegoroczny Puchar Narodów Afryki. Wraz z Ziyechem, na turniej udadzą się prawdopodobnie Kessie, Bennacer oraz Ballo-Toure, więc włoski klub przez dłuższy okres musiałby sobie bez nich poradzić.

Źródło: Tuttosport

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW