Abramowicz chce dopiąć transfer Kounde za wszelką cenę!
Abramowicz chce dopiąć transfer Kounde za wszelką cenę!

Abramowicz chce dopiąć transfer Kounde za wszelką cenę!

Jak podają hiszpańskie i angielskie media, Chelsea wciąż jest bliskie pozyskania Julesa Kounde.

Powiedzieć, że dzieje się dużo na rynku transferowym, to jak nic nie powiedzieć. The Blues dopinają właśnie transfer nowego snajpera, Romelu Lukaku, za ponad 100 milionów euro. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni mówiło się także o bardzo prawdopodobnym transferze Julesa Kounde na Stamford Bridge. Jednakże w obliczu przenosin Lukaku temat transferu Francuza odszedł na dalszy plan. Według najnowszych spekulacji przejście Kounde do Chelsea jest wciąż możliwe.

Jak podaje Diario de Sevilla, sam Abramowicz bardzo chce zobaczyć Julesa Kounde na Stamford Bridge. Sytuacja ta jest porównywana do tej z 2007 roku, kiedy to nie udało się włodarzom Chelsea dopiąć transferu Daniego Alvesa. Wówczas klub z Andaluzji był skłonny sprzedać swojego prawego obrońcę za 35 milionów euro, jednakże Rosjanin nie przystał na tę cenę i zrezygnował z możliwości kupna Brazylijczyka. Za to rok później skorzystała już FC Barcelona, w której Alves stał się jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie. Właściciel klubu ze Stamford Bridge nie chce powtórzyć tego samego błędu i będzie naciskał na transfer 22-letniego Francuza.

Według Marki Kounde czeka spokojnie, aż Chelsea sfinalizuje przenosiny Romelu Lukaku. Zawodnik Sevilli doszedł do porozumienia z Thomasem Tuchelem – teraz pozostały już tylko szczegóły do ustalenia pomiędzy obydwoma klubami.

Źródło: Diario de Sevilla, Marca, Sport Witness

O autorze

Avatar

Pasjonat Bundesligi i Premier League. Kibic Chelsea i Bayernu. Fan Elvisa, Sinatry i Kultu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW