Agent Zapaty o potencjalnym transferze Duvana do Interu
Agent Zapaty o potencjalnym transferze Duvana do Interu

Agent Zapaty o potencjalnym transferze Duvana do Interu

Saga transferowa pt. „Romelu Lukaku w Chelsea” z każdą godziną nabiera tempa. Zarząd The Blues jest zdesperowany, aby zakontraktować belgijskiego napastnika, a sam zawodnik również ma być zainteresowany powrotem na Stamford Bridge.

Transfer Romelu Lukaku do Chelsea wydaje się być coraz to bardziej prawdopodobny, jednak aby finalnie do niego doszło, klub z Mediolanu będzie musiał najpierw znaleźć godnego następcę dla Belga. Zarząd Nerrazurich objął sobie Duvana Zapatę jako cel numer jeden, a Atalanta ma być gotowa do sprzedaży swojej gwiazdy za ok. 40 milionów euro, które później mieliby przeznaczyć na przenosiny Tammy’ego Abrahama do klubu z Bergamo.

O potencjalnym transferze Zapaty wypowiedział się jego agent, Fernando Schena, który odniósł się do ostatnich plotek transferowych z udziałem swojego klienta:

– Nie było jeszcze żadnych oficjalnych rozmów z Atalantą oraz Interem w kontekście transferu. Oczywiście, że w momencie gdy odezwie się do nas Inter, usiądziemy z Duvanem i wówczas przemyślimy ich propozycję, jednak na ten moment skupia się w pełni na przygotowaniu do sezonu w Atalancie.

– Możliwość zastąpienia Romelu Lukaku? Byłoby fantastycznie.

Źródło: FC Inter 1908

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW