Atalanta gotowa zapłacić rekordowe pieniądze za Abrahama!
Atalanta gotowa zapłacić rekordowe pieniądze za Abrahama!

Atalanta gotowa zapłacić rekordowe pieniądze za Abrahama!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wchodzimy w decydującą fazę transakcji pod tytułem „Lukaku na Stamford Bridge”! Przybycie Belga do Chelsea stworzy istne domino transferowe, którego częścią może stać się Tammy Abraham.

Aby przedstawić wszystko jak najklarowniej posłużę się małym wykresem, który powinien szybko i sprawnie wyjaśnić na czym owe domino ma polegać.

Lukaku Inter->Chelsea
Zapata Atalanta->Inter Mediolan
Abraham Chelesa->Atalanta

Taka machina transferowa najprawdopodobniej będzie miała swoje pokrycie w rzeczywistości, ponieważ o ile przenosiny Lukaku do Chelsea są już niemal pewne o tyle Atalanta rozpoczęła już zbieranie gotówki na podpisanie Tammy’ego Abrahama. Zarząd klubu z Bergamo jest bliski sprzedania Cristiana Romero do Tottenhamu, a resztę transakcji ma pokryć pieniądz zarobiony na sprzedaży Duvána Zapaty do Interu, który na szybko stara się wypełnić lukę po Romelu Lukaku.

W sprawie szczegółów zakupu Tammy’ego Abrahama przez Atalantę należy zwrócić uwagę na kwotę ewentualnego transferu. Gianluca DiMarzio podaje, że Nerazzurri są gotowi wyłożyć okrągłe 40 milionów euro, aby tylko Anglik trafił na Stadio Atleti Azzurri d’Italia. Jedynym haczykiem w całej machinie transferowej jest fakt, iż Atalanta sprzeda Zapaty dopiero wtedy, gdy będzie pewna tego, że jest w stanie zakupić Tammy’ego Abrahama za gotówkę.


Źródło: Gianluca DiMarzio

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW