Napoli z nadzieją na podpisanie Bakayako
Napoli z nadzieją na podpisanie Bakayako

Napoli z nadzieją na podpisanie Bakayako

Jak podaje Sky Sports Italia, SSC Napoli pragnie się wstrzymać z próbą pozyskania Tiemoue Bakayako do ostatnich dni okna transferowego. Taki zabieg miałby za zadanie obniżyć cenę za gracza Chelsea.

Francuski pomocnik reprezentował już barwy Napoli pod wodzą Gennero Gatusso w ubiegłym sezonie, jednak tym razem  szkoleniowcem piłkarza miałby zostać Luciano Spalletti. Zainteresowanie piłkarzem wykazują również dwa inne włoskie kluby – Milan i Fiorentina – jednak obie drużyny interesuje tylko wypożyczenie, na które z kolei nie jest chętna Chelsea.

Pomocnik kończy w tym miesiącu 27 lat, jego kontrakt będzie obowiązywał tylko do 2022 roku, więc w przypadku decyzji o wypożyczeniu w pierwszej kolejności będzie musiało nastąpić przedłużenie kontraktu z The Blues. Od momentu 40 milionowego transferu w 2017 roku – Francuz spędził ostatnie trzy sezony na wypożyczeniach w Milanie, Monaco i Napoli.

Dodatkowo, Sky Sports Italia podaje, że Napoli jest pewna, iż Chelsea w desperacji pozwoli swojemu piłkarzowi na kolejne wypożyczenie lub transfer za niewielką kwotę. Cena za zawodnika, jaką w odpowiedzi Napoli uzyskało od drużyny z Londynu oscyluje w granicach 20 mln euro, co dla włoskiego klubu jest zbyt wygórowaną kwotą jak na piłkarza, któremu pozostał rok kontraktu.

Źródło : Sky Sports Italia

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW