Antonio Cassano o transferze Lukaku: Robisz to dla pieniędzy?
Antonio Cassano o transferze Lukaku: Robisz to dla pieniędzy?

Antonio Cassano o transferze Lukaku: Robisz to dla pieniędzy?

Powrót Romelu Lukaku na Stamford Bridge wydaje się być nieunikniony.

Belg stał się celem Chelsea zaraz po tym, jak temat Erlinga Haalanda upadł. Norweg nie zmieni w tym oknie klubu, a jest to spowodowane biernością i uporem BVB. Stąd decyzja zarządu, aby zwrócić się ku 28-letniemu napastnikowi Interu.

Nie od dziś kibice z półwyspu apenińskiego są znani ze swego fanatycznego podejścia do footballu. Transfer nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, a fani calcio już oskarżają Romelu, że interesują go tylko aspekty finansowe. Głos w sprawie transferu Lukaku do The Blues zabrał Antonio Cassano:

– Jeśli faktycznie ma odejść za takie pieniądze, osobiście go tam zawiozę. Jednak chce zrozumieć, dlaczego po dwóch wpadkach w United i Chelsea tam wraca, tylko w Evertonie prezentował się ponadprzeciętnie.

– W Interze zarabia 8mln euro rocznie, z tego co przeczytałem Chelsea będzie mu płacić 14mln. Wracasz do klubu, z którego cię wypchnięto, więc zapytam „Chcesz tam tylko zarobić?”.

Źródło: Tuttomercato

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW