Inter oczekuje od Chelsea wyłącznie pieniędzy
Inter oczekuje od Chelsea wyłącznie pieniędzy

Inter oczekuje od Chelsea wyłącznie pieniędzy

Po tym jak belgijski napastnik zgodził się na warunki Chelsea, musimy czekać na dojście do porozumienia obu klubów. By zniżyć cenę, The Blues próbują włączyć do transakcji jednego z zawodników. Inter natomiast oczekuje wyłącznie gotówki.

Jak donosi La Repubblica, Big Rom będzie zarabiał około 15 milionów euro za sezon przez 4 lata. Jedyną przeszkodą, jaka stoi na drodze powrotu Belga na Stamford Bridge jest zaakceptowanie przez Inter oferty Chelsea. W tym momencie wydaje się to bardziej skomplikowane, niż się spodziewano.

Oferta o wartości 100mln euro plus Marcos Alonso została odrzucona przez władze włoskiego klubu. Natomiast na prezydencie Nerazzurrich, Stevenie Zhangu narasta presja nie tylko ze strony kibiców, ale również ze strony dyrektorów sportowych: Piero Ausilio i Beppe Marotty.

To sprawia, że mistrzowie Włoch będą w stanie zaakceptować ofertę rzędu 130mln w gotówce. Chelsea natomiast się nie poddaje i spróbuje dołączyć do oferty innego zawodnika. Według Gazzetty dello Sport, ma to być ktoś z dwójki Emerson Palmieri lub Davide Zappacosta.

Alfredo Pedulla z kolei podaje, że Inter może zaakceptować 115-120mln plus ewentualne bonusy, jednak ma to być tylko gotówka, nie żaden zawodnik. 11 sierpnia Chelsea zmierzy się z Villareal o Superpuchar Europy. Zarząd ma nadzieję, że do tego czasu uda się sprowadzić Lukaku, by ten mógł wystąpić w tym meczu.

Źródło: La Repubblica, Gazzetta dello Sport, Alfredo Pedulla

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW