Matt Law o planach transferowych Chelsea
Matt Law o planach transferowych Chelsea

Matt Law o planach transferowych Chelsea

Dziś odbył się podcast w którym Matt Law nieco wypowiedział się o planach transferowych Chelsea. 

Dziennikarz wypowiedział się o sagach transferowych, o tym jak wyglądały negocjacje z klubami i jakich zawodników Chelsea jeszcze chce sprowadzić w tym oknie transferowym.

O środkowym pomocniku West Hamu – Declanie Rice’e:

– Declan Rice nie podpisze nowego kontrakut z West Hamem. Pomocnik chce odejść z klubu. Nie stanie się to jednak w tym okienku transferowym i nie ma żadnych informacji gdzie chciałby dołączyć – może to być Chelsea, może to być inny topowy klub.

Transfer środkowego pomocnika:

– Myślę, że Tuchel chciałby w tym okienku dostać nowego pomocnika jednak jest to zależne od tego jak potoczą się pierwsze mecze w sezonie.

Transfer Kurta Zoumy do West Hamu:

– Francuz odrzucił możliwość dołączenia do młotów, a sam klub nie chce składać nowej oferty za Zoume. Transfer upadł.

O transferze Kounde:

– Jules Kounde był na radarze Chelsea od dłuższego czasu. Skauci The Blues proponowali zakontraktowanie Francuza już rok temu. Był pod obserwacją od dawna. Transfer jest już na mecie.

Sprzedaż Tammy’ego Abrahama:

– O podpis młodego Anglika stara się Arsenal, a on sam jest bardzo chętny na dołączenie do odwiecznego rywala. Problem The Gunners polega na tym, że muszą sprzedać kilku graczy żeby zakontraktować Abrahama. Muszą zebrać sporo pieniędzy.

Następca Lukaku w Interze:

– Inter ustalił Duvana Zapatę jako następcę Belga, a Atalanta chce mieć u siebie Abrahama na następstwo Zapaty.
Chelsea nie będzie ingerowała w wybór Tammy’ego, dadzą mu wolną rękę w kwestii wyboru transferu i nie będą go „wypychać” do Włoskiego klubu.

Potencjalni zawodnicy włączeni w transakcję z Interem:

– Inter nie chciał żadnego zawodnika Chelsea, Włoski klub chce tylko gotówkę. Odrzucili ofertę: pieniądze + Marcos Alonso. Myślę, że nie oferowano tylko Hiszpana, było kilku innych zawodników.

O Romelu Lukaku:

– Lukaku w pełni przygotowywał się do nowego sezonu w Interze Mediolan. Zdawał sobie sprawę z zainteresowania Chelsea jego osobą ale nie sądził, że Londyńczycy chcą go tak bardzo mieć u siebie. To go przekonało do powrotu.

Plotki transferowe związane z Haalandem:

– W ciągu kilku ostatnich tygodni Borussia otrzymała kilka ofert, lecz żadna nie była zadowalająca i nie chcieli go sprzedawać.

Transfer Lukaku na ostatniej prostej? :

– W czwartek po południu Chelsea była bardzo bliska zakończeniu transakcji. Z tego co wiem i słyszałem, transfer Romelu jest juz pewny i nic tego nie zmieni. Myślę, że cała saga skończy się niedługo z pozytywnym wynikiem.

Źródło: Matt Law dla London is Blue Podcast 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW