Blue Lions – letni nabór!
Blue Lions – letni nabór!

Blue Lions – letni nabór!

Mamy przyjemność zakomunikować, że otwieramy letni nabór do stowarzyszenia Blue Lions! Nabór potrwa do końca sierpnia.

Stowarzyszenie działa już dłuższy czas, jednak przez problemy biurokratyczne, a następnie przez pandemię, nie organizowaliśmy naboru – ponieważ Blue Lions to stowarzyszenie rejestrowe, a co za tym idzie, do jakichkolwiek działań potrzebne są uchwały.

Teraz jednak pokonaliśmy wszelkie przeszkody i zamierzamy zacząć aktywnie działać, zrzeszając kibiców The Blues pod jedną banderą.

Blue Lions ma w swoich założeniach łączyć fanów The Blues z całej Polski – zamierzamy organizować zloty, spotkania w pubach, a w dłuższej perspektywie również wyjazdy na spotkania Chelsea. Możemy zdradzić, że planujemy na sezon 2021/22 planujemy przynajmniej jeden kilkudniowy zlot.

Jak zapisać się do stowarzyszenia? 

Jest to bardzo proste – przede wszystkim należy wypełnić deklarację członkowską, która dostępna jest tutaj: KLIK
Deklarację możecie przesłać na:
a) Adres mailowy: [email protected]
b) Adres pocztowy: Stowarzyszenie kibiców Chelsea, Blue Lions – Janówek Drugi, Ul. Kwiatowa 2 05-101

A następnie opłacić składkę członkowską, która wynosi 50 złotych (jest to opłata roczna) – dane do przelewu otrzymasz w momencie poprawnego zapisu do stowarzyszenia. Opłata jest pożytkowana na opłaty księgowe, stworzenie legitymacji członkowskiej oraz cele statutowe – między innymi działalność charytatywną. Co ważne – obecni członkowie stowarzyszenia nie ponoszą żadnej opłaty w tym roku.

Co zyskuję, zapisując się do stowarzyszenia?

Otrzymasz pierwszeństwo przy zapisach na wszelakie zloty czy wyjazdy, otrzymasz legitymację członkowską oraz co najważniejsze – będziesz członkiem oficjalnego stowarzyszenia rejestrowego. Nasze stowarzyszenie jest odnotowane również przez klub – co roku otrzymujemy z tego powodu różne gadżety od Chelsea. Zgodnie z obietnicą, większość z nich zostanie rozdanych członkom stowarzyszenia w formie loterii czy konkursów – wśród nich znajduje się również koszulka podpisana przez piłkarzy klubu.

Pragniemy rosnąć w siłę jako stowarzyszenie i chcemy, abyście to Wy je tworzyli. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stowarzyszenie rejestrowe, w pełni zarejestrowane w KRS. Członkowie stowarzyszenia mają pełnię władzy, a wszelakie zmiany, uchwały czy decyzje dokonywane są poprzez głosowania na zlotach czy zgromadzeniach członków – wstępując do stowarzyszenia masz pewność, że będziesz miał realny wpływ na kierunek jego rozwoju.

Podczas pierwszego zlotu stowarzyszenia zostaną przeprowadzone wybory – wybierzemy w nich prezesa oraz członków zarządu stowarzyszenia. Zgłosić będzie mógł się każdy członek stowarzyszenia!

Udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, które stały nam na drodze – teraz możemy ruszyć do przodu, wykorzystując potencjał Blue Lions.

Statut stowarzyszenia – KLIK 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy więc na adres mailowy lub w komentarze.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW