Di Marzio: Chelsea zmierzy się z Juventusem o Tchouameniego
Di Marzio: Chelsea zmierzy się z Juventusem o Tchouameniego

Di Marzio: Chelsea zmierzy się z Juventusem o Tchouameniego

Jak podaje Gianluca Di Marzio, klub z Turynu dołączył do wyścigu o młodego pomocnika Monaco. Juventus widzi w nim kandydata do wzmocnienia środka pola.

Jak podaje dziennikarz, Francuz jest alternatywą w razie niepowodzenia transferu Manuela Locatellego. W przypadku Chelsea, Tchouameni jest pod obserwacją od dłuższego czasu. Pomocnik postrzegany jest jako tańsza opcja, niż Declan Rice z West Hamu.

Młoty za swojego piłkarza oczekują kwoty wahającej się od 80 do 100 milionów funtów. Tchouameni byłby dostępny za połowę tej kwoty. Sam francuski klub miałby żądać około 34mln funtów, co wydaje się zdecydowanie lepszą opcją.

Dziennikarz nie podaje, czy Juventus jest blisko finalizacji tego transferu. Prawdopodobnie zarząd włoskiego klubu wyżej ceni sobie Locatellego czy Pjanica z Barcelony. Chelsea może być zmuszona do podjęcia szybkiej decyzji, jeśli chodzi o podpisanie pomocnika. Wszystko zależy od tego, czy rywale zdecydują się kupić 21-laltka z Monaco.

Źródło: Gianluca Di Marzio

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW