Mendy: Fani pchają mnie do przodu
Mendy: Fani pchają mnie do przodu

Mendy: Fani pchają mnie do przodu


Najnowszy program przedmeczowy poprzedzający starcie w Superpucharze zawiera krótki wywiad z bramkarzem Chelsea. Edouard Mendy opisał tam swoje odczucia dotyczące wygranej w Finale Ligi Mistrzów.

Senegalczyk zanotował świetne statystyki w wygranej kampanii LM, gdzie w 12 meczach zanotował dziewięć czystych kont, tracąc tylko 3 gole.

– Kiedy się rozgrzewałem na stadionie, spoglądałem na trybuny. Jedyne co widziałem, to kibice Chelsea w niebieskich koszulkach – dla mnie wyglądało to jak ruchoma niebieska ściana. Kiedy masz taki widok dookoła siebie, ogromnie to na Ciebie wpływa. Czułem, że mnie to podkręca.

– Mam w głowie dwa najważniejsze momenty z tamtego dnia. Pierwszy to chwila, w której Kai strzelił bramkę. Odczułem wtedy ogromną ulgę. Dodatkowo miałem uczucie, że fani na trybunie za mną „pchają mnie” do gry. Niesamowite wrażenie.

– Kiedy sędzia zakończył mecz, widziałem wszechobecną radość, to były łzy szczęścia. Widziałem cały sztab wbiegający na boisko – to był znak, że dokonaliśmy czegoś wielkiego!

źródło: Program Superpucharu

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW