Chelsea rozmawia z Southampton w sprawie wypożyczenia Armando Broi
Chelsea rozmawia z Southampton w sprawie wypożyczenia Armando Broi

Chelsea rozmawia z Southampton w sprawie wypożyczenia Armando Broi

Niemal pewnym jest, że na Stamford Bridge powróci Romelu Lukaku. W związku z przybyciem Belga, kilku napastników musi opuścić klub.

Armando Broja ciężko pracował podczas okresu przygotowawczego. Dodatkowo pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach sparingowych. Jednak powrót piłkarzy pierwszego zespołu, takich jak Timo Werner czy Kai Havertz zepchnęły Albańczyka na dalszy plan. 19-latek nie był brany pod uwagę w meczach z Arsenalem czy Spurs, bowiem wystąpił w meczach drużyny młodzieżowej.

Niemiecki szkoleniowiec ma teraz do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Dodatkowo w ciągu najbliższych dni The Blues mają sfinalizować transfer Romelu Lukaku. W związku z tym, Chelsea postanowiła, że kolejne kroki swojej kariery Broja postawi na wypożyczeniu.

Zainteresowane są kluby z całej Europy, jednak najbardziej prawdopodobne są przenosiny do Southampton. Święci szukają zastępcy dla Ingsa, który kilka dni temu dołączył do Aston Villi. Zaawansowane rozmowy prowadzone są od dwóch dni, póki co jednak nic nie zostało jeszcze sfinalizowane.

Źródło: Adam Newson

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW