Kolejny klub zainteresowany Abrahamem
Kolejny klub zainteresowany Abrahamem

Kolejny klub zainteresowany Abrahamem

Transfer Romelu Lukaku do Chelsea jest już na ostatniej prostej, przez co najprawdopodobniej z klubu zdecyduje się odejść Tammy Abraham, który nie zdołał zaimponować Thomasowi Tuchelowi. 

Zarówno włoskie jak i angielskie media są zgodne, 23-letni napastnik The Blues najprawdopodobniej zdecyduje się na opuszczeniu szeregów klubu z Londynu, a dotychczas największe zainteresowanie wykazywały takie kluby jak Arsenal oraz Atalanta, jednak dla włoskiego klubu problemem mogą być wymagania finansowe Abrahama.

Według doniesień we Włoszech, Edin Dzeko powinien dołączyć do Interu Mediolan jako następca Lukaku, przez co w klubie ze stolicy Włoch pojawi się wakat na pozycji nr „9”, a szkoleniowiec Romy chciałby, aby do jego ekipy dołączył właśnie Tammy. Oprócz zainteresowania napastnikiem Chelsea, Giallorossi rozważają również sprowadzenie Alexandra Isaka z Realu Sociedad, jednak zdecydowanie prostsze wydaje się potencjalne zakontraktowanie Anglika.

Zarząd The Blues jest gotowy sprzedać swojego wychowanka, jeśli potencjalny nabywca zaoferuje mniej więcej 40 milionów euro, wówczas Abraham najprawdopodobniej zmieni otoczenie jeszcze podczas letniego okienka transferowego.

Źródło: Gianluca Di Marzio

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW