Chelsea zaakceptowała ofertę AS Romy!
Chelsea zaakceptowała ofertę AS Romy!

Chelsea zaakceptowała ofertę AS Romy!

Wszystko wygląda na to, że Tammy Abraham finalnie opuści szeregi The Blues podczas letniego okienka transferowego na rzecz włoskiej AS Romy.

Już na dniach oficjalnie potwierdzony powinien zostać transfer Romelu Lukaku na Stamford Bridge, przez co Abraham pełniłby rolę co najwyżej głębokiego rezerwowego, z czego na pewno angielski napastnik nie byłby zadowolony. Przez pół roku pracy z Thomasem Tuchelem nie udało mu się zdobyć jego zaufania, co najprawdopodobniej poskutkuje transferem 23-latka.

Jeszcze kilka dni temu największe zainteresowanie Tammym wykazywały takie kluby jak Arsenal oraz Atalanta, jednak to AS Roma okazała się być najbardziej zdeterminowana oraz konkretna w celu pozyskania Abrahama i to najprawdopodobniej klub z Rzymu będzie kolejnym przystankiem w karierze zawodnika Chelsea.

Według Di Marzio, zarząd The Blues zgodził się na ofertę zaproponowaną przez klub z Włoch, która finalnie będzie oscylować w granicach 40 milionów euro, jednak podczas letniego okienka transferowego Roma zapłaci jedynie 5 milionów, a pozostałe 35 zapłaci po sezonie. Na ten moment nie jest jeszcze pewne, czy będzie to transfer definitywny rozbity na dwie raty, czy wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, jednak wszystko wskazuje na to, że już w niedalekiej przyszłości Tammy Abraham zasili szeregi AS Romy.

Źródło: Di Marzio

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW