Fabrizio Romano: Armando Broja wypożyczony do Southampton
Fabrizio Romano: Armando Broja wypożyczony do Southampton

Fabrizio Romano: Armando Broja wypożyczony do Southampton

Młody Albańczyk będzie kolejnym zawodnikiem, który opuści klub na nadchodzący sezon. Napastnik przeniesie się na St Mary’s Stadium.

Broja spędził okres przygotowawczy z seniorskim zespołem The Blues. Wystąpił również w sparingu z Bournemouth, w którym zdobył bramkę. Jednak powrót czołowych zawodników sprawił, że 19-latek nie znalazł się w kadrze na mecze z Arsenalem i Spurs.

Jak podaje włoski dziennikarz, Armando dołączy do Southamtpon na roczne wypożyczenie. Dodatkowo dzisiaj miał przejść testy medyczne. Porozumienie między klubami zostało zawarte po podpisaniu nowej umowy z Albańczykiem kilka dni temu. 19-latek ma być następcą Danny’ego Ingsa, który opuścił klub na rzecz Aston Villi.

Młodym zawodnikiem interesowało się kilka klubów z Europy, ale piłkarzowi najbardziej przyglądało się Udinese oraz Święci. Angielskiemu klubowi udało się wyprzedzić włoskich przedstawicieli w wyścigu, wobec czego kolejny gracz The Blues został wypożyczony do zespołu z Premier League.

Źródło: Fabrizio Romano

 

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW