Oficjalnie: Parimatch Tech nowym partnerem Chelsea!
Oficjalnie: Parimatch Tech nowym partnerem Chelsea!

Oficjalnie: Parimatch Tech nowym partnerem Chelsea!

Jak podaje oficjalna strona internetowa klubu, Chelsea podpisała 3-letnią umowę z międzynarodową firmą zajmującą się technologią.

Parimatch Tech to międzynarodowa firma produktowa, która dostarcza rozwiązania technologiczne oraz marketingowe w branży zakładów oraz innej rozrywki. Nowy partner The Blues wykorzysta szeroki wachlarz zasobów cyfrowych, społecznych i logistycznych, by wzajemnie budować markę wraz z klubem.

– Zarówno Chelsea, jak i Parimatch dążą do wielkości. Jesteśmy odważni i gotowi na innowacje, a co najważniejsze, oboje urodziliśmy się po to, by wygrywać. Ubiegły rok był niezwykle udany dla Parimatch, ponieważ firma rozwinęła się i otworzyła na nowe rynki, jednocześnie uruchamiając kilka zmieniających się projektów. Chelsea również pokazała swoją doskonałość, zostając mistrzami Europy po raz drugi w historii! Jesteśmy podekscytowani i dumni z tego partnerstwa i możliwości, jakie ono daje – powiedział Guy Lawrence, dyrektor generalny The Blues.

Na temat współpracy Parimatch z Chelsea, wypowiedział się dyrektor generalny firmy, Roman Syrotian.

– Wyjątkowy styl, determinacja i charyzma Chelsea doskonale współbrzmią z pasją Parimatch do sportu i ambicji. Firma zostanie oficjalnym partnerem mistrzów Europy 2020/21, to wielki dreszczyk emocji oraz duża odpowiedzialność. Na szczęście, Parimatch to zdobywanie nowych szczytów i odreagowywanie emocji, dlatego jesteśmy podekscytowani na kolejne trzy lata, które przyniesie ta współpraca!

– Ponieważ nasze dwie marki są przyzwyczajone do wygrywania w dobrym stylu i dążeniu do sukcesu, jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie szczęście, niezliczone zwycięstwa i dreszczyk emocji naszej firmie, klubowi, a w konsekwencji milionom fanów piłki nożnej na całym świecie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW