Pulisic: Nie chcieliśmy już przegrywać kolejnych finałów
Pulisic: Nie chcieliśmy już przegrywać kolejnych finałów

Pulisic: Nie chcieliśmy już przegrywać kolejnych finałów

Zawsze gdy tłumaczę jakąś wypowiedź Christiana Pulisica, wiem jedno- gość sprzeda nam ogromną dawkę motywacji, wiary w drużynę i pokażę jak silny mentalnie jest.

2 sezony pod rząd przegrywaliśmy Finał Pucharu Anglii- raz z Arsenalem, a następnie z Leicester. Ostatni FA Cup zdobyliśmy w sezonie 2017/2018. Jednak parę miesięcy temu odnieśliśmy najważniejsze zwycięstwo jeżeli chodzi o rozgrywki klubowe. W wywiadzie dla CBS Sports, skrzydłowy Chelsea mówi o uczuciach jako towarzyszyły mu i drużynie w ostatnim czasie.

– Końcówka sezonu 2020/2021 to czas, którego nigdy nie zapomnę. Na pół metku sezonu gdyby ktoś nam powiedział, że wygramy Ligę Mistrzów, to ciężko byłoby nam w to uwierzyć.

– Jednak praca, którą włożyliśmy, zmiana w drużynie, to jak staliśmy się jednością znaczyło bardzo wiele w końcówce sezonu. Wszyscy przeżywaliśmy to jednakowo. Zaraz po tym pojechałem na kadrę i zdobyłem z reprezentacją swoje pierwsze trofeum.

– W ostatnich latach zdarzyło nam się w Chelsea przegrać parę finałów i nie chcieliśmy już tego doświadczyć. Wygrywanie zdecydowanie cię uzależnia i to jest właśnie to, co chcemy robić. Chcemy wygrywać następne trofea.

Źródło: CBS Sports

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW