Ferdinad: Chelsea jest w stanie wygrać Premier League
Ferdinad: Chelsea jest w stanie wygrać Premier League

Ferdinad: Chelsea jest w stanie wygrać Premier League

Były reprezentant Anglii wskazał dwa powody, dzięki którym The Blues będą w stanie rywalizować o triumf w lidze angielskiej. 

– Istotną różnicą dla Chelsea względem poprzedniego sezonu są wysokie oczekiwania. Przed początkiem poprzedniej kampanii nie było ich w ogóle, a teraz są one ogromne. Oczywiście to zasługa trofeów, które udało im się wywalczyć – przede wszystkim Ligi Mistrzów, a teraz Superpucharu Europy.

– Zbudowali niezwykłą mentalność zwycięzców, a w dodatku między zawodnikami można zaobserwować prawdziwe braterstwo. Wszyscy oczekują, że będą walczyć o Premier League do ostatniej kolejki. To dla nich nowa sytuacja. Pytanie jak poradzą sobie z presją.

– Oczywiście kolejnym kluczowym aspektem jest przyjście Romelu Lukaku. Belg na pewno będzie ich punktem centralnym w ataku. Już teraz mają wielu utalentowanych ofensywnych zawodników, którzy tworzą olbrzymie zagrożenie. Lukaku będzie najniebezpieczniejszy z nich wszystkich.

– Drużyna będzie budowana pod niego. Jego współpraca z innymi piłkarzami może być bardzo przyjemna dla oka.

Źródło: BT Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW