Joe Cole: Havertz i Lukaku będą się świetnie uzupełniać
Joe Cole: Havertz i Lukaku będą się świetnie uzupełniać

Joe Cole: Havertz i Lukaku będą się świetnie uzupełniać

Były zawodnik The Blues ocenił, który z graczy Chelsea stworzy najlepszy duet z Romelu Lukaku, kiedy ten oficjalnie zamelduje się na Stamford Bridge.

– Uważam, że Kai Havertz polubi grę z Lukaku. Według mnie, będzie grał za jego plecami, jako numer 10. Kiedy obserwujesz grę Havertza to widzisz, że staje się lepszy z sezonu na sezon.

– Zagrał niesamowicie w półfinale i finale Ligi Mistrzów. Potrafi wcielić się w różne role. Lubi mieć piłkę przy nodze, ma świetny balans i zwody, praktycznie nie ma słabszej nogi. Co więcej, radzi sobie bardzo dobrze w ofensywie – ma ciąg na bramkę, dobre warunki fizyczne i umie odnaleźć się w polu karnym.

– Zawsze potrafi znaleźć wolne przestrzenie. Kai pokocha grę z Lukaku, ponieważ dzięki niemu będzie miał jeszcze więcej miejsca.

– Havertz jest rewelacyjnym piłkarzem. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go razem z Lukaku na boisku.

Źródło: BT Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW