Kepa i Mendy o zmianie przed rzutami karnymi
Kepa i Mendy o zmianie przed rzutami karnymi

Kepa i Mendy o zmianie przed rzutami karnymi

Bramkarze The Blues skomentowali niecodzienną decyzję Thomasa Tuchela.

– Taka sytuacja nie zdarza się codziennie – powiedział Kepa, który pojawił się na placu gry w końcówce dogrywki.

– Byłem na to gotowy ponieważ wiedziałem, że coś takiego może się zdarzyć, więc starałem się udźwignąć rzuty karne zarówno mentalnie, jak i fizycznie.

– Wcześniej Edou zagrał fantastyczne spotkanie. To był naprawdę trudny mecz przeciwko bardzo wymagającej drużynie. Wygraliśmy i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Cała drużyna wykonała świetną pracę, dzięki czemu możemy nosić złote medale.

– Pracowaliśmy na ten sukces wspólnie – zaznaczył Mendy.

– Już w tamtym sezonie wiedziałem, że w takich okolicznościach Kepa może pojawić się na boisku i pomóc drużynie. Jestem z niego dumny.

– Praca i wysiłek całej drużyny są najważniejsze. Kiedy grasz dla Chelsea, walczysz o sukces i trofea. Dokonaliśmy tego razem i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW