Pierwszy wywiad z Lukaku po powrocie do Chelsea!
Pierwszy wywiad z Lukaku po powrocie do Chelsea!

Pierwszy wywiad z Lukaku po powrocie do Chelsea!

Jeden z najlepszych napastników w europejskiej piłce nożnej Lukaku powrócił do klubu, który wspierał jako młody chłopak i gdzie ma niedokończone sprawy. Będąc w naszym klubie w latach 2011-2014. Belg podpisał pięcioletni kontrakt i będzie dodatkową ofensywną siłą ognia w drużynie mistrzów Europy Thomasa Tuchela.

Lukaku wraca na Stamford Bridge dziesięć lat po tym, jak pierwotnie dołączył do klubu. Tylko w ostatnich dwóch sezonach strzelił 80 bramek dla klubu i kraju. Belg ma na swoim koncie osiem lat doświadczenia w lidze angielskiej. W tym czasie strzelił 113 bramek w lidze, awansując na 20. miejsce na liście strzelców wszechczasów Premier League.

Romelu Lukaku o powrocie:

Jestem szczęśliwy, że wróciłem do tego wspaniałego klubu. To była dla mnie długa podróż. Przyjechałem tutaj jako dziecko, które musiało się wiele nauczyć, teraz jestem dojrzalszy i  wracam z dużym doświadczeniem.

– Ten klub wiele dla mnie znaczy. Wspierałem Chelsea jako dziecko, a teraz tutaj wracam i chcę pomóc w zdobywaniu kolejnych tytułów, to niesamowite uczucie.

– Sposób w jaki zmierza klub, idealnie pasuje do moich ambicji. Myślę, że okazja nadeszła we właściwym czasie dla mnie. Mam 28 lat i mam nadzieję, że możemy razem odnieść wiele sukcesów.

– Odkąd opuściłem Chelsea, była to długa podróż z wieloma wzlotami i upadkami, ale te doświadczenia sprawiły, że jestem silny, a moim wyzwaniem jest pomóc zespołowi zdobyć więcej trofeów. Nie mogę się doczekać, aż zacznę grać i pomogę klubowi osiągnąć największe sukcesy.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW