Pomeczowy wywiad z Jorginho
Pomeczowy wywiad z Jorginho

Pomeczowy wywiad z Jorginho

Jorginho uważa, że wygranie pucharu to zasługa całego zespołu oraz sztabu szkoleniowego. Wierzy, że może być to dopiero początek sukcesów w nadchodzącym sezonie.
Z pewnością był to udany rok dla naszego zawodnika, wygrał Ligę Mistrzów, EURO 2020 i teraz zdobył z Chelsea Superpuchar. 

Włoch przyznaje, że jest dumny z tych osiągnięć lecz największą przyjemność sprawia mu poczucie wspólnoty w zespole. Dostrzega również duży potencjał w młodym składzie, wierząc że jeśli zawodnicy zdołają utrzymać głód wygrywania to przed The Blues będzie jeszcze wiele trofeów do świętowania.

Jorginho o Superpucharze:

– Jestem naprawdę szczęśliwy, ale jestem bardziej szczęśliwy z całego zespołu niż z samego siebie szczerze mówiąc. Kiedy wszyscy mają wspólny cel to czuję się jeszcze lepiej. To niesamowita i młoda grupa, więc myślę, że możemy się bardzo cieszyć ze wspólnych chwil i osiągnięć.

O obronionym karnym przez Kepe:

– To było niesamowite. Kepa zasługuje na wszystkie pochwały, spisał się bardzo dobrze.
Zawsze bardzo ciężko trenuje, zawsze jest pozytywny w zespole i ma fantastyczne relacje z kolegami w drużynie. Kibicuję mu przez cały czas i wiem, że potrafi fantastycznie bronić karne, to była jego chwila.

O meczu z Villarealem:

– Grali z większą odwagą, bardziej ryzykowali od momentu kiedy stracili bramkę. Mieli kontrolę przez niektóre momenty gry. Strzelili nam gola, a chwilę potem odzyskaliśmy kontrolę nad grą i mogliśmy naciskać, naciskać i naciskać. Szczerze mówiąc, myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.

 

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW