Abraham bliski zmiany klubu
Abraham bliski zmiany klubu

Abraham bliski zmiany klubu

Odejście młodego Anglika zbliża się wielkimi krokami. Tammy Abraham jest pewny projektu we Włoszech i chce zmienić otoczenie.

Anglik od momentu objęcia zespołu przez Thomasa Tuchela nie potrafił przekonać szkoleniowca do siebie. W zeszłym sezonie od kiedy Niemiec został szkoleniowcem Chelsea, Tammy Abraham często nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych. Teraz na Stamford Bridge wrócił Romelu Lukaku więc szansę na przebicie się Abrahama do podstawowej 11 zmalały praktycznie do 0.

Jak podają włoskie źródła, Roma jest zainteresowana naszym napastnikiem, a sam Tammy jest coraz bardziej przekonany do projektu AS Romy. Włoski klub szuka alternatywy za Edina Dżeko.

Tiago Pinto jest obecnie w Londynie i rozmawia z Abrahamem, a ostatnie spotkania są coraz bardziej owocne. Roma chce wypożyczyć Anglika na rok płacąc 5mln, a następnie wykupić go na stałe za 35mln funtów. Wydaje się, że Pinto może wrócić do Rzymu z pozytywną wiadomością „TAK” od Tammy’ego Abrahama. Najbliższe kilka godzin może być kluczowe.

 

Źródło: Gianluca di Marzio

 

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW